Prekių katalogas

Vonios sienelė BALTIJOS BRASTA MIJA

 • Vonios sienelė BALTIJOS BRASTA MIJA

  Kodas: MIJA
  Gamintojas
  BRASTA GLASS (Lietuva)
 •  

  Vonios sienelė BALTIJOS BRASTA MIJA

   

  Minimalistinio stiliaus berėmė vonios sienelė, pagaminta iš saugaus grūdinto stiklo. Palenkiama tiek į išorę, tiek į vidų.

  • Kolekcija AKROBATĖ
  • Saugus 6 mm grūdintas stiklas
  • Stiklas padengtas danga GREITI LAŠAI
  • Blizgus profilis

   

  Informacinė lentelė:

   

  Kaip teisingai montuoti sienelę:

   

   

  Stiklas - viena geriausių medžiagų dušo kabinoms gaminti, mat jis yra tvirtas ir gerai praleidžia šviesą. Tačiau dėl nelygaus paviršiaus (apie 50 000 įdubimų kvadratiniame centimetre) ir cheminės struktūros, natūralus stiklas yra neatsparus vandens poveikiui. Jis sulaiko drėgmę, o vandenyje esančios druskos nusėda ant jo, todėl mažėja šios medžiagos skaidrumas.

  Dėl intensyvaus vandens poveikio prasideda stiklo korozija. Kuo daugiau stiklas paveiktas korozijos, tuo labiau ant jo kaupiasi nešvarumų. Kiekvieną dieną jį vis sunkiau nuvalyti, o gautas rezultatas mažiau džiugina. Stiklą veikia korozija net ir naudojant išvalytą vandenį (išskyrus destiliuotą) 

  GREITI LAŠAI - tai nauja technologija, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio. Ji medžiagai suteikia papildomų savybių: stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir yra lengvai valomas.

  Vanduo lieka ant stiklo dėl molekulinės jėgos, vadinamos paviršiaus įtempimu.

  Paviršių padengus danga, dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu. Lašai virsta rutuliukais ir nuteka, nes yra fiziškai atstumiami nuo paviršiaus.

  Stiklo paviršius atstumia vandenį ir nešvarumus, tad jį valyti iki 90% lengviau.
   

  Daugiau informacijos parsisiuntimui skirtuose failuose.

  Gamintojas: BRASTA GLASS (Lietuva)


  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt