Prekių katalogas

Vonios - krioklys trijų dalių maišytuvas RAVAK Puri

 • Vonios - krioklys trijų dalių maišytuvas RAVAK Puri

  Kodas: X070142
  Gamintojas
  RAVAK (Čekija)
 • Vonios - krioklys trijų dalių maišytuvas RAVAK Puri

   

  Trijų dalių maišytuvas Puri tinka montuoti į vonios kraštą arba į plokštę už vonios. Gaminį sudaro trys pagal dizainą suderinti komponentai. Maišytuvas užtikrina lengvą vandens temperatūros reguliavimą ir patogų perjungimą iš vonios pripildymo į prausimąsi duše. Vandens temperatūrą ir naudojimo būdą (vonia / dušas) galima valdyti tiesiog pasukant svirtį. Paskutinėje ertmėje slepiasi ištraukiamas rankinis dušas.

   

  Trijų dalių Puri maišytuvas turi specialią besisukančią kasetę su vonios / dušo perjungimu. Pasukus svirtį į dešinę (dušas) arba į kairę (vonia) reguliuojama tik vandens temperatūra, o ne vandens srovė, kuri yra stabili. Maišytuve yra ištraukiamas dušas su viena 175 cm ilgio metaline žarna.

   

  Techninės savybės:

  • Kasetė (skersmuo, medžiaga): 40 mm, keraminis
  • Spalva: chromas
  • Tinka vonioms: prie visų vonių su pakankamu viršutinio vonios krašto ar plokštumos pločiu (City / City Slim, Formy 01, Freedom W, Gentiana, 10°)


  Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama maišytuvus Chrome kombinuoti su kitais koncepcijos Chrome gaminiais ir kitais aksesuarais RAVAK. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

  Daugiau informacijos parsisiuntimui skirtuose failuose.

   

  Garantija: 5 metai

  Gamintojas: RAVAK (Čekija)


  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt