Prekių katalogas

Stačiakampė akrilinė vonia MAUERSBERGER Ceraria 1700 x 750 mm

 • Stačiakampė akrilinė vonia MAUERSBERGER Ceraria 1700 x 750 mm

  Kodas: 1017000201
 • Stačiakampė akrilinė vonia MAUERSBERGER Ceraria 1700 x 750 mm
  "Mauersberger" nuo 1995 metų gamina vonias ir dušo padėklus Gelenau mieste, Vokietijoje, todėl Jums garantuojame, kad gausite sąžiningą aukščiausios kokybės vokišką produktą.


  Naują modelį Ceraria galite pasirinkti iš 3 skirtingų matmenų.

  Vonios Ceraria modelių talpos 100 ir 125 litrų.

  Stačiakampės vonios Ceraria nugaros pokrypis yra 40 ir 42 laipsnių.

  Vonios plotis ir ilgis. Galimi dydžiai.

  Vonios Ceraria ilgis gali būti nuo 170 cm. O plotis 70, 75 arba 80 cm.  Pasirinkite vonios paviršiaus spalvą:
  Galite pasirinkti vonios spalvingumą  Vonios privalumai


  PAPILDOMAI  galite užsisakyti šias sistemines funkcijas


  Platus vonios apdailos (gaubtų) pasirinkimas

  Mūsų dizaino vonios gaubtai sukuria naują vonios kambario kokybę. Siūlome Jums vertingą įkvėpimą ir intelektualų sprendimą, kaip papuošti Mauersberger akrilo instaliaciją ir sūkurines vonias. 

  Medžio apdaila sunkiai skiriasi savo išvaizda nuo tikrosios medienos, o paprastos spalvos su jų aksomine matine aukščiausios kokybės apdaila yra pritaikytos pirmaujančių vonios kambario baldų specialistų srityje. 

  Naujas "Mauersberger" dizaino gaubtas praplečia Jūsų novatoriškų vonios kambario dizaino galimybių galimybes.


  Vokiška kokybė ir platus pasirinkimas

  Gamintojas deklaruoja, kad jis yra atsakingas už gamybos vietą Vokietijoje ir padeda Jums apsispręsti dėl Jūsų maudynių naudojant sąžiningą vokišką produktą - 100% pagamintą Vokietijoje, Erzgebirgo mieste. Gaminiai pasižymi higieniškumu ir valymo patogumu. Dėl gamybos lankstumo modelis "Ausana" yra prieinamas praktiškai visiems žmonėms, nes turi įvairių modifikacijų.

  Arilinės (matinės ir blizgančios), taip pat iš mineralinio akmens pagamintas vonias lengva valyti, pašalinti įvairius nešvarumus

  "Lucite" akrilo pagrindas, tačiau būtent tai yra užpatentuota matinio akrilo gamybos technologija, kurios nerasite niekur.


  Paskutiniame vonios ir dušo padėklo gamybos etape gaminiai yra šlifuojami rankiniu būdu, o tai užtikrina:

  1. Aukščiausias neslydimo savybes (R10 pagal Vokietijos pramonės rūmų standartą.

  2. Galimybę taisyti gaminį įbrėžimų ir drožlių atveju - turime specialius remonto rinkinius, kuriuos klientas gali naudoti namuose, pašalinti trūkumus patys.


  Lietuvoje yra labai populiarios vonios pagamintos iš akrilo, "Ausana" siūlo akrilines vonias padengtas: 1. Baltai, 2. Galimos įvairios spalvos, 3. Baltas Edelweiss matinis, 4. Sniego baltumo spalvos matinė apdaila.


  Išimtinai naudojant dažytą lietinį akrilą pagal DIN EN 263, gamintojas deklaruoja paviršiaus kokybę, spalvų atsparumą ir ilgaamžiškumą. Griežti gamybos standartai EN 198 / EN 249) yra mažesni už matmenų tolerancijas ir briaunų tikslumą.

  Mėgstantiems sūkurines vonias siūlome pasirinkti modelį su sūkurine sistema, kuri sustiprina teigiamą vonios poveikį. Nesvarbu, ar ieškote maudynių jūroje, norite mėgautis atpalaiduojančiu masažu, norite akumuliatorius įkrauti energija ar reikalaujate putojančio potyrio su šampano efektu - "Mauersberger Badtechnik" sūkurinės sistemos dvigubai padidina Jūsų maudymosi malonumą.


  Techninės savybės:

  • Medžiaga pasirinktinai: akrilas arba sniego baltumo akrilas dengtas matiniu paviršiumi
  • Akrilo storis 5 mm
  • Tipas: uno (viengulė)

  Šią vonią galima apžiūrėti adresu: Kareivių g. 12, Vilnius.

  Taip pat kviečiame visus nemokamai konsultacijai.


  Garantija: 5 metai

  Gamintojas: MAUERSBERGER (Vokietija)
  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės.

  Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt