Prekių katalogas

Rankinis slėgio patikrinimo įrankis REMS Push

 • Rankinis slėgio patikrinimo įrankis REMS Push

  Kodas: 115000
 • Rankinis slėgio patikrinimo įrankis REMS Push


  Patikimas slėgio tikrinimo siurblys vamzdžių sistemų ir talpyklų slėgiui ir sandarumui tikrinti

  Universalus panaudojimas

  Tinka santechninių, šildymo, saulės kolektorių ir sprinklerinės sistemos įdiegimui, suspausto oro, garo ir vėdinimo sistemose, alyvos tepimo sistemose, katilų bei slėginių indų gamyboje.

  Konstrukcija

  Tvirtas, darbui statybos aikštelėse tinkantis modelis iš metalo didelėms apkrovoms. REMS Push korozijai atsparus, milteliniu būdu dengtas plieninis 12 l talpos indas. Nesideformuojanti svirtis su ergonomiška rankena darbui, kurią taip pat galima užfiksuoti ir naudoti pernešant įrankį. Mažai dylantis žalvarinis stūmoklis 30 mm. Aukšto slėgio žarna su 1/2" jungtimi. Skirstomoji plokštė su tvirta apsaugine juosta manometrui. Tikslios gradacijos manometras p< 1,6 MPa/16 bar/232 psi. slėgio pokyčiui nuo 0,01 MPa/0,1 bar/1,45 psi pastebėti ir sandarumui tikrinti pagal DIN 1988, tiekiamas kaip priedas.

  Veikimo būdas

  Slėgio ir sandarumo tikrinimas vandeniu ir kitais skysčiais. Dvigubų vožtuvų sistema patikimam slėgio sukūrimui, su nerūdijančiais plieniniais rutuliais. Didelis siurbimo našumas naudojant ilgą stūmoklio eigą, tikslus slėgio nustatymas naudojant trumpą stūmoklio eigą. Aukšto slėgio žarna su audinio įdėklu užkerta kelią neteisingiems matavimo rezultatams.

  Techninės savybės:

  • Tikrinimo ir slėgio diapazonas: p< 6 MPa/60 bar/870 psi
  • Skysčių terpė: vanduo, alyva, glikolis
  • Skysčių pH vertė: 7-12
  • Skysčių temperatūra: < 60°C
  • Skysčių klampa: < 1,5 mPa s

  Komplektą sudaro:

  Rankinis slėgio tikrinimo siurblys su manometru, p<6 MPa/60 bar / 870 psi, vamzdžių sistemų ir talpų slėgiui bei sandarumui tikrini iki 6 MPa / 60 bar/ 870 psi. Atsparus korozijai, milteliniu būdu dengtas plieninis 12 l talpos indas. 1,5 m aukšto slėgio žarna su 1/2" jungtimi. Kartoninėje dėžėje

  Garantija: 2 metai

  Gamintojas: REMS (Vokietija)


  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt