Santechnikos prekės

Pristatymo informacija

Standartinis prekių pristatymas 1-3 darbo dienos, jeigu prekės kortelėje nėra nurodyta kitaip. Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Taip pat prekes galima atsiimti Vilniaus prekybos centruose.


Užsakymo svorisiki 20 kg20-35 kg35-55 kg55-75 kg75-300 kgvirš 300 kg

6,05 €6,05 €6,05 €6,05 €40 EUR
40 EUR

Pastaba: plieninių radiatorių KERMI, akumuliacinių talpų ir kitų stambagaratinių ir sunkių prekių pristatymo kainos derinama su klientu individualiai.

Į Kuršių neriją prekes pristatome už papildomą 17,38 Eur mokestį.

Į pristatymo 6,05 EUR kainą yra įskaičiuota pristatymas bei apmokėjimas kurjeriui tiek grynaisiais, tiek ir bankine atsiskaitymo kortele. Kortelėmis galima atsiskaityti tik didžiuosiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Klaipėda, Panevėžys

Jei pasirinkote prekes atsiimti prekybos centruose jas paruošime per 1–3 darbo dienas. Apie tai Jums pranešime elektroniniu paštu arba telefonu. Jei užsakymas apmokėtas, lauksime Jūsų atvykstant per 7 dienas, jei neapmokėtas - per 5 dienas. Vėliau užsakymas bus atšauktas ir užsakytos prekės sugrįš atgal į lentyną.

Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele. Grynaisiais pinigais galima mokėti tik už tuos užsakymus, kurių vertė didesnė kaip 30 Eur (mažesni užsakymai turi būti apmokėti iš anksto).

Atsiimdami užsakymą su savimi turėkite:

  • užsakymo numerį;
  • asmens tapatybės dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją. O jei pirkėjas – juridinis asmuo, turėkite įgaliojimą.