Prekių katalogas

Mažatriukšmis vidaus nuotekų vamzdis OSTENDORF-KUNSTSTOFFE 110 x 1000 mm

 • Mažatriukšmis vidaus nuotekų vamzdis OSTENDORF-KUNSTSTOFFE 110 x 1000 mm

  Kodas: 216200226
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Mažatriukšmis vidaus nuotekų vamzdis OSTENDORF-KUNSTSTOFFE 110 x 1000 mm

   

  Diametras: išorė 110 mm

  Ilgis: 1000 mm

  Sienelės storis: 5,3 mm

  Pavadinimas: SKOLAN


  OSTENDORF Skolan - pilnai sukomplektuota mažatriukšmė vidaus nuotekų sistema, gaminama Vokietijoje iš Skolan - plastikinės medžiagos, pakeičiančios ketų. Gaminami aukščiausios kokybės 58, 78, 160 ir 200 mm išorinio skersmens vamzdžiai bei visos reikiamos jungiamosios ir fasoninės dalys. Palyginti su ketinėmis sistemomis, sistemos iš OSTENDORF Skolan gaminių montuojamos ir greičiau, nes naudojamos movinės jungiamosios dalys.

  OSTENDORF Skolan gaminiai atsparūs karštam vandeniui ir atitinka DIN 1986 reikalavimus - gali trumpą laiką atlaikyti 20° C temperatūrą ir ilgą laiką 90°C. Šiuos gaminius galima naudoti nuotėkoms, kurių pH yra nuo 2 iki 12. 

  Paprastas, greitas ir taupus montavimas

  OSTENDORF Skolan gaminiai, palyginus su ketinėmis sistemomis, lengvi, todėl juos nesunku pakelti ar pernešti. Vamzdynų dalys sujungiamos praktiškai išbandytomis įmovinėmis sandūromis, o vamzdžius lengva perpjauti, todėl montavimas atliekamas lengvai ir greitai. Sutaupoma laiko, sumažinamos išlaidos.

  Patvari triukšmo izoliavimo medžiaga

  OSTENDORF Skolan gaminiai - labai stiprūs, atsparūs korozijai, juose nesikaupia apnašos. Optimalios sąlygos eksploatuoti ilgą laiką.

  Jokių problemų dėl karšto ir riebaluoto vandens

  OSTENDORF Skolan gaminiai labai atsparūs karštam ir riebaluotam vandeniui (pavyzdžiui, ištekančiam iš maisto ruošimo įstaigų)

  Pritaikymas

  Pritaikymas individualiems namams, daugiaaukščiams namams, administraciniams pastatams, ligoninėms, viešbučiams. Galima įrengti: atskiras nuotėkų nuvedamąsias linijas, stovus, lietaus stovus, kolektorius, ventiliacijos vamzdžius.

  Medžiaga

  "Skolan" - mineraline medžiaga sustiprintas polipropilenas, atsparus karštam vandeniui. Dėl didelio tankio ir specialios molekulinės struktūros Astolan gali sugerti tiek oru, tiek konstrukcija sklindantį triukšmą.

  Fizinės charakteristikos:

  • Tankis: 1,9 g/cm3 DIN 53479
  • Trūkstamasis pailgėjimas: 29%
  • Tempiamasis stipris: 13 N/mm2
  • Tamprumo modulis: 3800 N/mm2
  • Temperatūrinis ilgėjimo koficientas: 0,09 mm/mK
  • Atsparumo ugniai klasė: B2 pagal DIN 4102
  • Triukšmo sklidimas: 12,8 dB (A)* prie 2,0 l/s vandens
  • Spalva: šviesiai pilka, RAL 7035

  * duomenys sumontavus ant 220 kg/m2 sienos. Montavimas - matavimo patalpos išorėje

   

  Daugiau informacijos parsisiuntimui skirtuose failuose.

  Gamintojas: OSTENDORF-KUNSTSTOFFE (Vokietija)

   

  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt