Prekių katalogas

Dušo sieninis maišytuvas RAVAK Chrome

 • Dušo sieninis maišytuvas RAVAK Chrome

  Kodas: X070043
 • Dušo sieninis maišytuvas RAVAK Chrome

   

  Komleksinis asortimentas

  Asortimentas apima įvairių rūšių maišytuvus: praustuvams ir bidė, dušui ir vonioms, kriauklėms ir įmontuojamiems mechnizmams R-box, taip pat paslėpto montavimo maišytuvus. 

  Nepamėgdžiojama

  Autorinį dizainą, kurio Jūs daugiau niekur nerasite, maišytuvams suteikė sėkminga studija NosalDesing. Už šią koncepciją, iš jų ir maišytuvus, buvo nominuota premijai CzechGrandDesing. Vonios maišytuvai Chrome su pasisukančiu snapeliu yra puikus techniškai unikalių maišytuvų pavyzdys. Jis pats savaime yra puiki Jūsų vonios puošmena, o jo tiesioginė paskirtis padeda paprastai ir greitai pripilti vandens į vonią.

  Suderinti aksesuarai

  Maišytuvams Chrome skirta labai daug aksesuarų, kurie, be to, kad yra puikios kokybės, dar turi ir puikiai su jais suderintą dizainą.

  Techninės savybės:

  • Tarpašiniai maišytuvo matmenys: 150 mm
  • Kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminis
  • Spalva: chromas
  • Serija: Chrome

  Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama maišytuvus Chrome kombinuoti su kitais koncepcijos Chrome gaminiais ir kitais aksesuarais RAVAK. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

  Daugiau informacijos parsisiuntimui skirtuose failuose.

  Garantija: 5 metai

  Gamintojas: RAVAK (Čekija


  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt