Prekių katalogas

Akrilinė stačiakampė vonia RAVAK FORMY 02 1800 x 800 mm

 • Akrilinė stačiakampė vonia RAVAK FORMY 02 1800 x 800 mm

  Kodas: C891000000
 • Akrilinė stačiakampė vonia RAVAK FORMY 02 1800 x 800 mm


  Lenktos formos voniai suteikia naujumo įspūdį. Įprasta stačiakampio formos vonia buvo patobulinta šiek tiek išgaubiant vieną vidinį kraštą. Lenkta vonios linija kuria malonią atmosferą ir maudymąsi daro dar malonesniu. Visiškam estetiniam vonios išbaigtumui pasiekti vonios apdailai naudotkite dirbtinį akmenį, medieną, keramiką arba baltos spalvos priekinę ir šoninę plokštes.  Stačiakampės vonios pačios populiariausios. Siūlome platų dydžių ir sprendimų pasirinkimą.  RAVAK vonios pagamintos iš lieto akrilo. Akrilinės vonios ilgaamžės jos išlaiko savo formą – neišsikraipo ir neskilinėja. Blizgantis ir glotnus paviršius lengvai prižiūrimas ir turi antibakterinių savybių.  Akrilas vonios gamybai ypatingai gera medžiaga nes neriboja formos galimybių. Tradicinė stačiakampė vonia, gali nustebinti maudymosi dubens erdve, taip pat plačiu porankiu alkūnėms pasidėti, labai stačiais galais ar vonios šonais. Trumpai apibendrinant stačiakampis gali slėpti daug malonių siurprizų.


  Techninė informacija:

  • Dydis: 1800 x 800 mm
  • Medžiaga: lietas akrilas
  • Tvirtinimo variantas: LA - stiklo pluoštas
  • Tūris: 240 l
  • Masė: 27 kg
  • Spalva: balta
  • Priedai: priekinė ir šoninė plokštės, vonios nutekamasis komplektas
  • vonios sienelė: VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3


   Vonią galima papildyti vonios sienele CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, arba vonios durimis AVDP3. Vonios apdailai papildomai galima įsigyti priekinę ir šoninę apdailos plokštes. Voniai taip pat reikalingas 800 mm ilgio vonios sifono komplektas
  Garantija: 10 metų

  Garantijos sąlyga yra originalių RAVAK atramų (kojelių) panaudojimas atitinkamam vonios tipui pagal montavimo instrukciją.

  Gamintojas: RAVAK (Čekija)


  Tai didžiausias vonios įrangos gamintojas Čekijoje ir vienas pagrindinių žaidėjų Europos rinkoje, tad savo klientams garantuoja atsakingą požiūrį, stabilumą, tęstinumą ir patikrintą visų mūsų gaminių kokybę.


  Daugiau informacijos parsisiuntimui skirtuose failuose.

  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt